LM2588S-3.3/NOPB
零件编号:
LM2588S-3.3/NOPB
产品分类:
稳压器 - DC DC 开关稳压器
制造商:
Texas Instruments
描述:
IC REG BST FLYBACK 3.3V 5A TO263
封装:
Tube
包装:
数量:
1600
RoHS 状态:
NO
分享:
PDF:
库存
数量
价格
总价
135
最新产品
Texas Instruments
IC REG BUCK BOOST 750MA 8PDIP
IC REG CHARGE PUMP 8PDIP
IC REG BST FLYBACK 5V 5A TO220-7
IC REG BST FLYBCK ADJ 5A TO220-7
IC REG BST FLYBACK ADJ 5A TO263
IC REG BST FLYBCK 12V 5A TO220-7
IC REG BST FLYBACK 12V 5A TO263